Skip navigation

Nájdite tie najlepšie nezáväzné zoznamky

Ak máte záujem o nezáväzné stretnutia a chcete si na ne nájsť ideálneho partnera či partnerku, stačí vám zaregistrovať sa na zoznamke zameranej na nezáväzný flirt. Môžete označiť svoje výberové kritériá a erotické preferencie a nechať sa zlákať na nové chodníčky. Vybrali sme tie najlepšie slovenské nezáväzné zoznamky na rok 2018, ktoré sľubujú vzťahy na jednu noc a kopec pôžitku s ľuďmi, ktorí si chcú užiť zábavu v dobrej spoločnosti. Už si musíte iba vybrať!

Read more
Read less
Stránka
Hlavné funkcie
Celkové hodnotenie
Členská základňa
Hodnotenie používateľa

Sex-zoznamka

• Ideálna na vzťahy na jednu noc
• Široká členská základňa na Slovensku
• Stopercentná diskrétnosť

45'000 Slobodní ľudia
Ideálny vek30+

Victoria Milan

  • 100 % anonymný profil
  • Bezplatná registrácia
  • Diskrétna zoznamka pre zadaných
50'000 Slobodní ľudia
Ideálny vek30-60

Vyskúšajte nezáväzné zoznamky

Tieto nezáväzné internetové zoznamky sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili hľadanie partnerov, ktorí uspokoja vaše najtajnejšie túžby bez ďalších povinností alebo obmedzení. Dnešné ženy sú emancipované a hrdé na svoju sexualitu – nezáväzný sex už nie je dôvodom hanbiť sa – skôr naopak! Sú slobodné a môžu si určovať vlastné pravidlá, takže sa vedia nezáväzne zabaviť s kamarátom, ktorý im poskytne to, čo potrebujú. Moderní muži si nemôžu dovoliť strácať čas a radšej idú priamo na vec s vášnivou partnerkou, ktorá má podobné fantázie a je rovnako zapálená.

Vďaka nezáväzným zoznamkám je dnes hľadanie nezávislej ženy naozaj hračka. Aj novšie hollywoodske filmy prispeli k tomu, že pojem „kamarát na sex“ už nepredstavuje tabu. Mnohé internetové zoznamky vám teraz umožňujú nájsť si ideálneho partnera na hranie, s ktorým si môžete užiť sex na jednu noc bez povinností a myslieť len na to najhlavnejšie: potešenie!

Ako teda fungujú „sexzoznamky“?

Nezáväzné internetové zoznamky fungujú podobne ako bežné zoznamky, ale s cieľom nájsť si kamaráta na pravidelný alebo jednorazový sex, na spoločné erotické zážitky. Profily členov sú väčšinou provokatívne a uľahčujú hľadanie správneho partnera. Našli ste sexy ženu, ktorá má podobné fantázie ako vy? Ak sa s ňou chcete stretnúť, už ju musíte iba osloviť…

Pravdepodobne budete musieť vyplniť formulár (alebo profil), v ktorom sa trochu opíšete a vysvetlíte, čo hľadáte. A tam to začne byť zaujímavé: môžete opísať svoje fantázie, ako aj fyzické črty, ktoré vás priťahujú. Niektoré z týchto zoznamiek vám umožnia naozaj podrobne opísať svoje sexuálne preferencie. A pre vás, dámy, je to príležitosť vychutnať si slobodu a ísť rovno na vec! Ste dosť sebavedomé, aby ste napísali „nadržaná ženská hľadá sexy chlapa na horúce stretnutia“?

Nájsť človeka, s ktorým si budete naozaj blízki, je nielen možné, ale teraz je ľahšie než kedykoľvek predtým! Vás láka chvíľkové stretnutie? Žiadny problém: tu si nájdete internetovú zoznamku, ktorá spĺňa všetky vaše kritériá. Nemusíte sa nikam ponáhľať, pokojne sa ubezpečte, že osoba, ktorú si prezeráte, vyhovuje vašim potrebám, a nebudete sa musieť zaoberať nikým, kto nie je na vašom zozname vyvolených.

Aj keď stretnutia v skutočnom živote bývajú často zdržanlivejšie, internetové erotické stretnutia rúcajú všetky hranice: z pohodlia svojej postele sa môžete zoznamovať s potenciálnymi partnermi a vybrať si kamaráta na sex, ktorý vám splní všetky želania! Stačí vám kliknúť a nájdete promiskuitu, cudzoložstvo aj sex v trojke. Život bude oveľa jednoduchší, keď budete vedieť, kde v blízkom okolí nájdete sexy muža alebo ženu na jednu noc. Už si musíte len vybrať zoznamku, ktorá vyhovuje vašim túžbam, a začať sa zoznamovať s vašimi potenciálnymi kamarátmi na sex.

Je nezáväzné zoznamovanie to pravé pre vás?

Nezáväzné a erotické zoznamky sú určené pre vás, ak:

  • vás teší, že nie ste vo vzťahu, nechcete prísť o intímne stretnutia či sexuálne zážitky a radšej by ste si užívali sex na jednu noc bez záväzkov vyplývajúcich zo vzťahu;
  • vaše životné motto znie carpe diem : vychutnávate si nové zážitky, ste spokojní so svojou sexualitou a neviete sa dočkať stretnutia s niekým, s kým prežijete horúce orgazmy;
  • patríte medzi emancipované, nezávislé ženy, ktoré sa nehanbia za nezáväzné sexuálne stretnutia, a hľadáte osobné naplnenie podľa svojich vlastných pravidiel.

Všetky zoznamky z nášho zoznamu vám uľahčia hľadanie vzťahu na jednu noc a zároveň ponúkajú absolútnu diskrétnosť a anonymitu. Ako kamarát/kamarátka na sex si môžete nájsť ideálneho partnera, ktorý splní vaše túžby, či už jednorazovo, alebo v rámci pravidelných nezáväzných stretnutí…

Bezpečnosť a nezáväzné zoznamky

Našťastie pre všetkých sa nezáväzné online zoznamky za posledné roky veľa rozvinuli a nastavili striktné a efektívne siete pre bezpečie svojich používateľov. Digitálne flirtovanie môže byť veľmi zaujímavé, ak sa nemusíte obávať o svoje súkromie.

Všetky tieto nezáväzné zoznamky prešli našimi bezpečnostnými testmi a preto je môžeme celkom odporúčať, lebo nie je treba riešiť nič iné, než či sa vám bude na webe páčiť.

Na rozdiel od vážnych zoznamiek sú nezáväzné otvorenejšie a partnera väčšinou nájdete rýchlejšie. Ako sme odporúčali skôr, vaším najväčším pomocníkom bude váš profil. No je treba dávať pozor, aby ste neuverejnili žiadne osobné údaje, ako je vaša adresa, bankový účet atď.

Read more
Read less

Mala by veková hranica byť problémom vo vzťahu?

Ako vekový rozdiel ovplyvňuje vzťah? Presne na túto otázku sa snažila nájsť odpoveď online zoznamka EliteDating prostredníctvom prieskumu u pol milióna svojich členov. Podľa tejto platformy na stretávanie ľudí tolerancia starších partnerov u žien s vekom klesá, zatiaľ čo mladí muži majú tendenciu preferovať staršie ženy. Aký vekový rozdiel by[...]

Tieto profilové fotografie vám získajú viac schôdzek online

Profilové fotografie sú kľúčom k flirtovaniu s ostatnými singles online. Na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo Instagram, získajú niektoré obrázky viac pozitívnych hodnotení ako iné. To isté sa deje pri používaní online zoznamiek. Tu sú najlepšie fotky pre profil v online zoznamke podľa webu Meetic: Letné fotografie: Osem z[...]

Tipy na online randenie od odborníčky na online zoznamovanie

Online randenie sa stáva novým trendom, pokiaľ ide o romantiku a schôdzky. Jeho výhody nalákali už veľké množstvo nezadaných na celom svete. Nový druh randenia, ktorý zmenil spôsob interakcie ľudí, flirtovania a spoznávania sa. Tipy a návody, ako mať úspech v dobrodružstve online zoznamovania, sa začali objavovať na celom internete.[...]

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.