Skip navigation

Nájdite najlepšie vážne zoznamky

Zoznamky zamerané na vážne vzťahy zaznamenali na Slovensku enormný úspech vďaka nástrojom, ktoré môžu slobodní ľudia využiť na svojej ceste za láskou. Spoľahlivé, povzbudzujúce, bezpečné: zoznamky, ktoré sme vybrali, spĺňajú všetky tieto podmienky. Ak sa zaujímate o seriózne zoznámenie, chcete stretnúť tú pravú osobu a prežívať lásku na celý život, určite si vyberte zoznamku, ktorá je pre vás najlepšia, z nášho zoznamu serióznych slovenských zoznamiek na rok 2017.

Read more
Read less
Stránka
Hlavné funkcie
Celkové hodnotenie
Členská základňa
Hodnotenie používateľa

Čo potrebujete, aby ste si našli dlhodobú lásku

Internetové zoznamky znamenajú, že každý slobodný Slovák si môže nájsť partnera svojich snov. Či už ste muž, ktorý hľadá ženu na vážny vzťah, alebo žena, ktorá sa zaujíma o dlhodobý vzťah, môžete rátať s tým, že internetové zoznamky majú vo svojich databázach členské profily, ktoré vyhovujú všetkým druhom vkusu. Zoznamka môže byť vo svojom obsahu veľmi úzko zameraná alebo si zvoliť všeobecnejší prístup. V každom prípade patria tieto seriózne zoznamky medzi najobľúbenejšie. Tešia sa solídnej reputácii, ktorá v ich členoch budí dôveru. Čo teda ponúkame? Šancu nájsť lásku! Nájdete tu starostlivo vytvorený zoznam serióznych zoznamiek, ktoré sa venujú dlhodobým vzťahom a osamelým srdciam túžiacim po stabilite. Seriózny muž, ktorý hľadá lásku, môže nájsť slobodnú ženu, a seriózna žena si ľahko nájdete slobodného muža svojich snov.

Ak chcete nájsť svoju spriaznenú dušu (peknú slobodnú ženu či atraktívneho muža hľadajúceho dlhodobý vzťah), je dôležité vybrať si tú správnu zoznamku. Žiaľ, mnohé internetové zoznamky sú podpriemerné, preto sme dali dokopy nevyčerpávajúci, avšak prehľadný zoznam serióznych zoznamiek, ktoré vám naozaj uľahčia hľadanie dlhodobej lásky.

Vďaka nášmu hodnotiacemu systému je hľadanie lásky na internete oveľa ľahšie!

Teraz, keď už máte prístup k najlepším slovenským zoznamkám, určite vás poteší zistenie, že láska je hneď za rohom! Tieto stránky sme vybrali podľa prísnych kritérií našich odborníkov: ľahká navigácia, príjemné rozhranie, funkcie stránky, „kvalitné“ profily, srdečná komunita, vysoká reaktivita, solídna reputácia a nesporný potenciál dlhodobých vzťahov. Tieto kritériá sú zobrazené v našich rebríčkoch. Ak ste slobodná žena, stačí vám niekoľko kliknutí myšou a nájdete profily mužských členov, ktorí tiež hľadajú dlhodobý vzťah. Ak ste slobodná žena a chcete sa zoznámiť s mužom s perspektívou vytvoriť si mimoriadne puto, nebudete musieť dlho čakať a vaše modlitby budú vyslyšané.

Muži, ktorí majú záujem o dlhodobý vzťah so slobodnou ženou so spoločnou víziou, si v našom rozsiahlom zozname určite nájdu zoznamku, ktorá im bude vyhovovať najlepšie. Keď si to teda zhrnieme, ešte nikdy nebolo také ľahké, aby si muž hľadajúci vzťah so ženou našiel tú pravú ženu na internete (alebo naopak). Už sa nemusíte prehrabávať internetom ani sa registrovať na pochybných stránkach, ktoré nespĺňajú vaše predstavy! Vybrali sme tie najserióznejšie internetové zoznamky, ktoré si môžete vyskúšať, kým si vyberiete tú, ktorá vám pomôže zoznámiť sa s budúcim partnerom/budúcou partnerkou. Nájsť si lásku na internete nie je nemožná úloha a my máme pre vás užitočné tipy, kde máte hľadať, takže sa môžete rovno pustiť do toho.

Kde bolo, tam bolo, žila jedna žena, ktorá túžila nájsť svojho rozprávkového princa…

Seriózna internetová zoznamka nie je žiadna rozprávka! Vďaka nášmu hodnotiacemu systému vám predstavíme zoznamky, ktoré ponúkajú všetky nástroje potrebné na nájdenie vášho partnera na život. Nechápte nás zle: ani tie najlepšie slovenské zoznamky neponúkajú nekonečný zoznam supermodeliek a klonov Jamesa Bonda. Skôr tam nájdete normálne slobodné ženy hľadajúce lásku a osamelých mužov, ktorí si chcú vybudovať hniezdo. Tak čo, pustíte sa do hľadania svojej spriaznenej duše?

8 pravidiel pre vážne zoznamovanie:

  1. Hovorte pravdu o svojich zámeroch. Neklamte seba ani ostatných: musíte byť naozaj pripravení na vážny dlhodobý vzťah.
  2. Trpezlivosť ruže prináša: nájsť lásku môže trvať dlhšie, ako ste najprv čakali.
  3. Vytvorte si krátky, zrozumiteľný a priateľský online profil, na ktorom sa nepodceňujte – vždy môžete požiadať o pomoc priateľa!
  4. Vyberte svoju dobrú a reálnu fotografiu.
  5. Nebojte sa vyberať: vyberte si niekoľko profilov a kontaktujte ich. Nezabúdajte, že máte právo odmietnuť kohokoľvek, o koho nemáte záujem.
  6. Začnite zľahka a dajte si načas s poznávaním cez e-mail a chat, než si zjednáte osobnú schôdzku alebo rande.
  7. Snažte sa spoznať spoločné záujmy a záľuby, nehovorte o problémoch. Snažte sa vždy udržovať príjemnú konverzáciu.
  8. Kým ucítite správny okamžik, ponúknite stretnutie v reálnom svete v kaviarni alebo pri pohári. Neponáhľajte sa, vzťah je len začiatok…
Read more
Read less

Mala by veková hranica byť problémom vo vzťahu?

Ako vekový rozdiel ovplyvňuje vzťah? Presne na túto otázku sa snažila nájsť odpoveď online zoznamka EliteDating prostredníctvom prieskumu u pol milióna svojich členov. Podľa tejto platformy na stretávanie ľudí tolerancia starších partnerov u žien s vekom klesá, zatiaľ čo mladí muži majú tendenciu preferovať staršie ženy. Aký vekový rozdiel by[...]

Tieto profilové fotografie vám získajú viac schôdzek online

Profilové fotografie sú kľúčom k flirtovaniu s ostatnými singles online. Na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo Instagram, získajú niektoré obrázky viac pozitívnych hodnotení ako iné. To isté sa deje pri používaní online zoznamiek. Tu sú najlepšie fotky pre profil v online zoznamke podľa webu Meetic: Letné fotografie: Osem z[...]

Tipy na online randenie od odborníčky na online zoznamovanie

Online randenie sa stáva novým trendom, pokiaľ ide o romantiku a schôdzky. Jeho výhody nalákali už veľké množstvo nezadaných na celom svete. Nový druh randenia, ktorý zmenil spôsob interakcie ľudí, flirtovania a spoznávania sa. Tipy a návody, ako mať úspech v dobrodružstve online zoznamovania, sa začali objavovať na celom internete.[...]

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.