Skip navigation

Nájdite najlepšie dohadzovacie weby

Spoločné záľuby a záujmy: pre mnohých slobodných ľudí hľadanie spriaznenej duše nie je o šťastnej náhode, ale o veciach, ktoré majú spoločné. Tieto slovenské internetové zoznamky analyzujú vašu osobnosť, vaše záľuby a preferencie, aby vám mohli predstaviť zoznam slobodných ľudí, ktorí by sa k vám hodili. Zoznamky založené na podobnostiach vám umožňujú lepšie sa zamerať na vhodných potenciálnych partnerov.

Read more
Read less
Stránka
Hlavné funkcie
Celkové hodnotenie
Členská základňa
Hodnotenie používateľa

Randenie cez internet…

V posledných rokoch zaznamenali internetové zoznamky rastúci úspech! Práve v tom však môže byť háčik: čím viac zoznamiek sa objaví, tým sa zmenší šanca zoznámiť sa s tou pravou osobou. Náš rebríček najlepších zoznamiek ukazuje, aké dôležité pre vybudovanie šťastného trvalého vzťahu je zoznamovať sa s ľuďmi, s ktorými máte spoločné záujmy. Zoznamky založené na podobnostiach, ktoré sme tu vybrali, hladko prešli našimi testami „kvality“. Tieto stránky s najväčšou pravdepodobnosťou splnia vaše potreby pri hľadaní lásky na internete. Chceme však zdôrazniť, že naše hodnotenia sú subjektívne a netvárime sa, že náš zoznam je vyčerpávajúci. Zoznamky založené na podobnostiach, ktoré sme zoradili do rebríčka, sú najlepšie internetové platformy, ktoré považujeme za najspoľahlivejšie a najšpičkovejšie. Sentimentálne alebo romantické typy si vďaka zoznamkám, ktoré dohadzujú členov na základe vzťahovej kompatibility, ľahko nájdu človeka, ktorý je rovnako citlivý a má podobné túžby, záujmy a hodnoty.

… a ešte o krok ďalej!

Páčia sa vám umelecké filmy alebo horory? Počúvate, rap, reggae alebo metal? Pochutnáte si na šťavnatom bifteku? Alebo dávate prednosť vegetariánskym jedlám? Ste svojrázny človek? Snívate o polárnej žiare na Islande alebo by ste sa radšej vyhrievali v lúčoch brazílskeho slnka? Vaše záľuby, vaše emócie a to, čo vás láka – to sú charakteristické znaky, ktoré z vás robia unikát. Našťastie sa všade na svete nájdu ľudia, ktorí majú rovnaké ideály. A títo ľudia čakajú len na jedno: aby sa s vami zoznámili a vytvorili si puto založené na vašich podobnostiach, na tom, čo máte spoločné: aktivity, túžby, záujmy, názory na svet atď. Všetci potrebujeme partnera, s ktorým by sme sa mohli deliť o svoj vnútorný svet. A každý z nás potrebuje mať možnosť odhaliť svoju dušu a nadviazať milujúci vzťah na celý život. Podobnosť môže byť len celkom maličká drobnosť, ale keď je dvom ľuďom spoločná, zrazu je z nej dôležitá vec. Zistíte, že náš zoznam internetových zoznamiek založených na podobnostiach obsahuje iba stránky so solídnou reputáciou a spoľahlivými profilmi. Tieto stránky vám umožnia „priradiť“ váš profil k profilom iných slobodných ľudí na Slovensku. Z niektorých z nich budú možno vaši priatelia, ale jeden z nich by tiež mohol byť vaša budúca druhá polovička!

Upravte kritériá svojho vyhľadávania!

Našli ste na našom zozname vhodnú zoznamku? Výborne! V prvom rade nezanedbajte svoj profil. Je veľmi dôležité vybrúsiť dojem, ktorý chcete zanechať. Neponáhľajte sa s písaním riadkov, v ktorých sa máte predstaviť, a zverejnite iba svoje najlepšie fotky. Čím viac o sebe v profile napíšete, tým vyššia bude vaša šanca na stretnutie s podobne založenými ľuďmi! Testy osobnosti, ktoré používajú zoznamky založené na podobnostiach, vám umožňujú vopred vyplniť položky vášho profilu. Potom môžete doplniť ďalšie informácie, ktoré by mohli na váš profil prilákať nových návštevníkov. Niektoré zoznamky ponúkajú nástroje, ktoré dajú vašu kompatibilitu dokopy s inými zaregistrovanými členmi, tak sa nehanbite a využite ich vo svoj prospech pri hľadaní podobne založených ľudí vo vašom okolí.

Dotazník podobnosti a profil na zoznamke

Našli ste v našej ponuke web, ktorý vyhovuje vašim potrebám? Výborne! Vaše dobrodružstvo sa môže začať! Hoci ak chcete vyraziť na cestu tým najlepším smerom, je nutné pamätať na niektoré veci. Prvá a najdôležitejšia je váš profil. Ak chcete nájsť muža alebo ženu na vážny vzťah na Slovensku, nesmiete svoj profil nikdy zanedbať! Šikovné vytvorenie profilu bez skresľovania reality je rozhodujúci okamih, ktorý výrazne ovplyvní úspech vašej cesty. Veľmi stručne, najdôležitejšie je venovať mnoho starostlivosti profilovej fotke a popisu. Čím kompletnejší je váš profil, tým väčšia šanca, že zaujmete iných, ktorí s vami majú niečo spoločné. Čaká vás vzrušujúca cesta! S dotazníkmi podobnosti sa používatelia zvyčajne stretnú na začiatku registračného procesu. Odpovedi by mali byť čo najpresnejšie, lebo budú základom, z ktorého online zoznamka odvodí vaše záujmy, charakter a celkový prístup k životu tak isto ako vaše názory na dôležité veci v živote, ako je láska alebo náboženstvo. Akonáhle tieto informácie budú mať, príde na rad dohadzovací systém, ktorý sa bude snažiť, aby všetko zafungovalo. Nachádzať lásku a vzťahy online je predsa veľmi vzrušujúce!

Podobnosť je kľúčová pre úspech vážneho vzťahu

Ak má váš vzťah fungovať, je kľúčové byť do istej miery prepojení s partnerom. Len ak ste kompatibilní, môžete spolu snadno komunikovať a dosahovať harmónie. Byť vhodní pre partnera neznamená len mať rovnaké hobby alebo kompatibilnú osobnosť. Podobnosť sa dá zmeriť aj inak. Dohadzovacie zoznamky vyhľadávajú ľudí vyhodnotením osobnostných typov ich používateľov aj ďalších faktorov, ako je správanie a očakávanie od vzťahu.

Read more
Read less

Mala by veková hranica byť problémom vo vzťahu?

Ako vekový rozdiel ovplyvňuje vzťah? Presne na túto otázku sa snažila nájsť odpoveď online zoznamka EliteDating prostredníctvom prieskumu u pol milióna svojich členov. Podľa tejto platformy na stretávanie ľudí tolerancia starších partnerov u žien s vekom klesá, zatiaľ čo mladí muži majú tendenciu preferovať staršie ženy. Aký vekový rozdiel by[...]

Tieto profilové fotografie vám získajú viac schôdzek online

Profilové fotografie sú kľúčom k flirtovaniu s ostatnými singles online. Na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo Instagram, získajú niektoré obrázky viac pozitívnych hodnotení ako iné. To isté sa deje pri používaní online zoznamiek. Tu sú najlepšie fotky pre profil v online zoznamke podľa webu Meetic: Letné fotografie: Osem z[...]

Tipy na online randenie od odborníčky na online zoznamovanie

Online randenie sa stáva novým trendom, pokiaľ ide o romantiku a schôdzky. Jeho výhody nalákali už veľké množstvo nezadaných na celom svete. Nový druh randenia, ktorý zmenil spôsob interakcie ľudí, flirtovania a spoznávania sa. Tipy a návody, ako mať úspech v dobrodružstve online zoznamovania, sa začali objavovať na celom internete.[...]

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.