Skip navigation

Nájdite najlepšie zoznamky pre seniorov

Áno, na internete sú zoznamky pre všetky vekové kategórie! Keďže láska kvitne v každom veku, existuje hneď niekoľko uznávaných zoznamiek pre dôchodcov! Počet starších ľudí na Slovensku, ktorí takéto stránky využívajú, neustále narastá, takže niet pochýb, že aj muži a ženy v istom veku si môžu nájsť lásku na internete. Z množstva internetových zoznamiek vyberáme podľa nás najlepšie zoznamky pre seniorov.

Read more
Read less
Stránka
Hlavné funkcie
Celkové hodnotenie
Členská základňa
Hodnotenie používateľa

SeniorDating Agency

  • Pre slobodných vo veku 50+
  • Bezplatná registrácia
  • Slobodní ľudia so záujmom o vážne dlhodobé vzťahy
40'000 Slobodní ľudia
Ideálny vek50+

Zoznamky pre seniorov sú bezpečné a v úplnom poriadku

Všetky top zoznamky pre seniorov, ktoré sme vybrali, prešli naším testom. Tieto internetové stránky sú najbezpečnejšie: ochrana údajov je zaručená, používajú zabezpečené platobné systémy a stránky sú pod stálym dohľadom moderátorov, ktorí napríklad vyradia prípadné falošné profily. A navyše sa tieto stránky dajú veľmi jednoducho používať: vďaka ľahkým formátom je zoznamovanie s inými seniormi naozaj hračka. Starší slobodný muž sa môže chcieť zoznámiť so zrelou ženou z rôznych dôvodov: chce po rozchode alebo bolestnej strate obrátiť list, nájsť si nových priateľov alebo nájsť iných starších ľudí, ktorých bavia podobné aktivity. Tí, ktorí hľadajú lásku a chcú si nájsť ďalšiu spriaznenú dušu, aby nezostarli sami, rýchlo nájdu iných starších slobodných ľudí s podobnými ideálmi.

Návod na úspešné zoznamovanie seniorov

Nech už robíte čokoľvek, venujte pozornosť fotke a informáciám vo svojom profile, aby ste zvýšili svoju šancu nájsť tú správnu osobu, s ktorou budete mať spoločné záľuby a záujmy. Bez ohľadu na pohlavie, keď ste raz dosiahli istý vek, váš život plynie iným tempom a vaše záujmy a aktivity často tiež. Už máte lepšiu predstavu o tom, čo chcete (a predovšetkým o tom, čo nechcete!). Zoznamky pre seniorov vám umožnia jasne zadefinovať, čo hľadáte, aby ste sa vyhli sklamaniam. Budete sa môcť zoznámiť so staršími ženami a mužmi, s ktorými máte najviac spoločného.
Či už žijete oddelene, ste rozvedení alebo ovdovení, máte 45 rokov alebo pomaly 70, nikdy nie je neskoro nájsť si lásku: umenie zvádzania nepozná vek! Niekedy sa môže stať, že časom, napríklad po dlhom manželstve, zabudneme, ako hrať túto hru na zoznamovanie. Žiadny strach! Zoznamky pre seniorov sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám pomáhali, a majú množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu ľahko nadviazať kontakt. Služby súkromných správ vám umožnia komunikovať so slobodnými ľuďmi vo vašom okolí a bez zbytočného čakania sa zoznámiť s inými staršími ľuďmi.

Náš hodnotiaci systém – prvý dôveryhodný krok na ceste k stretnutiam so slobodnými dôchodcami

Ak ste starší muž, iste vás poteší zistenie, že na internete máte k dispozícii niekoľko zoznamiek pre seniorov, takže budete mať možnosť ľahko sa zoznámiť so zrelou ženou, s ktorou budete môcť stráviť život. Na veku nezáleží, dôležitá je láska… Mnohé staršie dámy hľadajú lásku a sú ochotné zoznámiť sa s vami na internete. Ak váhate, či sa máte zoznamovať na internete, nájdite si čas preštudovať si náš zoznam špičkových zoznamiek pre seniorov – registrácia je zadarmo a veľmi rýchlo získate predstavu o tom, ako to funguje. Nemajte obavy, je to celkom ľahké. Na internete sa každoročne zoznámi niekoľko miliónov nezadaných starších ľudí, tak prečo by ste nemohli patriť medzi nich?

Ako vytvoriť efektívny profil na zoznamke pre seniorov

Je veľmi dôležité venovať tvorbe profilu veľkú starostlivosť, lebo profil bude vašou vizitkou. Veľmi dôležitá je tiež vaša fotografia, ktorá by mala byť čo najrealistickejší a vizuálne atraktívna. Informácie vo vašom profile by mali byť podrobné (ale nepíšte žiadne veľké eseje!). Čím viac detailov uvediete, tým viac ďalších nezadaných na Slovensku o vás získa lepšiu predstavu. Usnadní to aj vyhľadávanie rôznych zhôd. Profil bude vaše digitálne alter ego, ktoré bude viditeľné pre všetkých ostatných nezadaných. Mal by vás preto reprezentovať čo najlepšie!

Ako vybrať správnu zoznamku pre seniorov

S naším hodnotením už nemôže byť ľahšie vybrať perfektnú slovenskú zoznamku pre seniorov podľa vašich potrieb. Najprv je však nutné si stanoviť ciele. Čo hľadáte? Romantický vzťah? Ďalšiu šancu na lásku? Mnoho webov porovnáva ľudí podľa podobnosti s predpokladom, že dvaja ľudia s rovnakými záľubami a názormi sa s väčšou pravdepodobnosťou zhodnú a potom sa aj zaľúbi. Iné však radšej nechajú používateľov ponoriť sa do konverzácie a takto poznať, či sa chcete stretnúť… Najlepšie, čo môžete urobiť, je starostlivo pozerať naše hodnotenie a zistiť, aké rôzne možnosti a funkcie vybrané zoznamky ponúkajú. Kým sa rozhodnete, môžete hneď začať!

Read more
Read less

Mala by veková hranica byť problémom vo vzťahu?

Ako vekový rozdiel ovplyvňuje vzťah? Presne na túto otázku sa snažila nájsť odpoveď online zoznamka EliteDating prostredníctvom prieskumu u pol milióna svojich členov. Podľa tejto platformy na stretávanie ľudí tolerancia starších partnerov u žien s vekom klesá, zatiaľ čo mladí muži majú tendenciu preferovať staršie ženy. Aký vekový rozdiel by[...]

Tieto profilové fotografie vám získajú viac schôdzek online

Profilové fotografie sú kľúčom k flirtovaniu s ostatnými singles online. Na sociálnych sieťach, ako je Facebook alebo Instagram, získajú niektoré obrázky viac pozitívnych hodnotení ako iné. To isté sa deje pri používaní online zoznamiek. Tu sú najlepšie fotky pre profil v online zoznamke podľa webu Meetic: Letné fotografie: Osem z[...]

Tipy na online randenie od odborníčky na online zoznamovanie

Online randenie sa stáva novým trendom, pokiaľ ide o romantiku a schôdzky. Jeho výhody nalákali už veľké množstvo nezadaných na celom svete. Nový druh randenia, ktorý zmenil spôsob interakcie ľudí, flirtovania a spoznávania sa. Tipy a návody, ako mať úspech v dobrodružstve online zoznamovania, sa začali objavovať na celom internete.[...]

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.