Skip navigation

O nás

Trh internetových zoznamiek posledných pár rokov prekvitá. Žiaľ, mnohí ich používatelia sa na ňom cítia stratení a nedokážu si nájsť zoznamku, ktorá by najlepšie vyhovovala práve ich potrebám. Preto sme sa rozhodli, že sa tejto úlohy zhostíme my: poriadne sme si preštudovali najobľúbenejšie internetové zoznamky a na základe našich skúseností sme vytvorili ich rebríček. Chceme vám ponúknuť jasnú a použiteľnú klasifikáciu, ktorá vychádza zo skúseností skutočných používateľov.

Hoci tento rebríček nemôže byť úplne objektívny, podľa nás prináša kvalitný prehľad najserióznejších zoznamiek, ktoré momentálne fungujú na internete. Teraz je na vás, aby ste sa prelúskali naším rebríčkom, prečítali si naše recenzie a rozhodli sa.

Radi by sme vám ponúkli skutočný rebríček založený na skúsenostiach skutočných používateľov. A preto vás pozývame, aby ste sa podelili o svoj názor a oznámkovali hodnotené stránky kliknutím na fialové ikony srdiečok.

Dúfame, že náš rebríček vám pomôže pri hľadaní Toho pravého či Tej pravej, a želáme vám veľa šťastia!

Sme vám k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov, hlavne ak náš tím ešte neotestoval niektorú z vašich obľúbených zoznamiek! Napíšte nám na adresu: [email protected]

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.