Skip navigation

Victoria Milan

Posledná aktualizácia: June 8, 2017

Máte pocit, že vášmu vzťahu chýba vášeň? Hľadáte nejaké nové zážitky? Na zoznamke Victoria Milan si ľahko nájdete diskrétny flirt! Táto webová stránka vznikla pre ľudí, ktorí sú v manželskom alebo partnerskom vzťahu a hľadajú si milenca či milenku. Victoria Milan berie bezpečnosť veľmi vážne a to isté platí aj pre súkromie a anonymitu. Diskrétnosť je na tejto zoznamke kľúčová, takže profilové fotky sú rozmazané. Ak sa niekto správa nevhodne, iní členovia ho môžu príslušným gombíkom ohlásiť správcovi stránky. Nám ženám sa tiež veľmi páči dizajn stránky.

Ako to funguje

Na zoznamke vám jednoducho požiadajú o niekoľko základných informácií, ktoré sú potrebné na registráciu. Victoria Milan vám odporučí, aby ste si pred registráciou vytvorili špeciálne e-mailové konto, aby vám e-maily nechodili do vašej bežnej schránky! Do profilu si môžete pridať aj fotografiu, ale to závisí iba od vás. Majte však na pamäti, že obrázok zvyšuje vaše šance nájsť si vhodných partnerov. Vďaka funkcii „anonymného rozmazania“ vás na fotke nikto nebude môcť spoznať: môžete uverejniť fotku s nerozoznateľnou tvárou alebo môžete uverejniť fotky súkromne, takže ich uvidia iba členovia, ktorým dáte súhlas. Aha, a registrácia je bezplatná!

Hlavné funkcie

Môžete si prezerať všetky profily a pridať nejaké filtre, napríklad: vzhľad, miesto, vek, osobnosť alebo sexuálne preferencie. Odoslanie flirtu alebo virtuálneho žmurknutia: ak druhý člen odpovie, môžete mu poslať správu a začať spolu konverzovať. Môžete chatovať s ostatnými členmi, zablokovať neželané profily a tiež vám príde upozornenie, keď vás niekto osloví alebo na vás žmurkne.
Medzi základné funkcie zoznamky Victoria Milan patrí odhlásenie po určitom období nečinnosti a núdzové tlačidlo, na ktoré môžete kliknúť a automaticky sa objaví nevinne pôsobiaca webová stránka.

Prečo si vybrať práve zoznamku Victoria Milan?

Táto zoznamka sa špecializuje na neveru a zdá sa, že ide o viac než diskrétne miesto na takéto aktivity. Ak vás dlhé roky vo vzťahu so stále zriedkavejším sexom už unavujú, na tejto zoznamke si môžete dohodnúť nezáväzné sexuálne stretnutia s ľuďmi, ktorí sú vo veľmi podobnej situácii. Táto zoznamka je veľmi bezpečná a anonymná. Núdzové tlačidlo a funkcia automatického odhlásenia zaručujú, že sa váš partner nikdy nedozvie, čo robíte.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.