Skip navigation

Erz

Posledná aktualizácia: June 8, 2017

Začíname na zoznamke Erz

Ak ste slobodný Slovák/slobodná Slovenka a nehľadáte vážny vzťah, len sa chcete zabaviť, Erz je tá pravá zoznamka pre vás. Vďaka rozsiahlym možnostiam vyhľadávania a sprostredkovacím návrhom si určite nájdete niekoho s rovnakými očakávaniami, s kým si užijete dobrú zábavu! Vyhľadávanie umožňuje používateľom prispôsobiť zoznam profilov podľa toho, nakoľko nemravní chcete byť.

Hlavné funkcie zoznamky Erz

Erz ponúka svojim členom široké spektrum funkcií. Nájdete tu tradičné prvky, ako je vyhľadávanie profilov a rýchle správy. Okrem toho majú aj novú funkciu zvanú „Flirt“, pomocou ktorej môžete flirtovať s členmi, ktorí sa vám páčia, aby ste zistili, či sa im tiež páčite.

Ak si chcete vychutnať tieto funkcie, budete si musieť vybrať medzi štandardným a zlatým členstvom. Ak chcete Erz využiť naplno, vyberte si zlato.

Členov, ktorí sa vám naozaj páčia, si môžete pridať do kategórie priateľov, a oni dostanú upozornenie, že máte o nich veľký záujem.

Kategória VIP vám umožní mať všetko na jednom mieste – členov, ktorí sa vám páčia, ktorí sa vám nepáčia, ale aj vidieť, kto si prezeral váš profil a komu ste sa páčili. Bavte sa so svojimi priateľmi a zostaňte v kontakte s najbližšími. Stránka prehľadávania má najnovšie aktualizácie o nových členoch, najnovšie návrhy vhodných partnerov na základe vami určených kritérií, zoznam členov, ktorí sú práve online, ako aj profily VIP.

Cena

Predplatné na Cena na mesiac
3 mesiace 14,99 €
6 mesiacov 11,99 €
12 mesiacov 7,99 €

 

Bezpečnosť

Zoznamka Erz si uvedomuje dôležitosť anonymity a berie vašu bezpečnosť veľmi vážne. Môžete si byť istí, že vaše osobné údaje sú dobre chránené. Zoznamka svojim členom poskytuje aj užitočný návod na bezpečné internetové zoznamovanie.

Stránka ponúka funkciu blokovania v prípade, že popularita vášho profilu príliš narastie a budete chcieť filtrovať ľudí, s ktorými sa rozprávate.

Naše hodnotenie zoznamky Erz

Erz je perfektná internetová zoznamka pre slobodných Slovákov, ktorí sa chcú baviť a chodiť na nezáväzné rande s mužmi a ženami hľadajúcimi erotické vzťahy bez záväzkov. Jej zaujímavé funkcie a príjemné používateľské rozhranie zvyšujú pravdepodobnosť, že si rýchlo nájdete vhodných potenciálnych partnerov.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. Find out more on how we use cookies and how you can change your settings.